Фолкерката Елена Велевска на својот профил на Фејсбук објави неколку фотографии со кои ги остави сите без зборови.

Со високи чизми над колена, кратко здолниште и раскопчана тексас кошула од која излегуваат нејзините бујни гради, Елена позираше полна со задоволство.

zj 300x250-min

mileniumbanner21

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа