Vip

Британската моделка Емили Ратајковски викендот го започна на некоја егзотична плажа. Дека убаво си поминува, се гледа од нејзиниот профил на Инстаграм.

Емили денеска објави фотографии во минијатурен костим за капење, особено долниот дел. Гледајќи ја, сигурно убаво си поминуваат и тие во нејзина близина.

Погледнете ја убавата Емили:

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа

banerMasaMedo

AcaLukasIRadmila