Иако руската убавица Ирина Шајк ги навикна своите фанови на провокативни фотографии, со последната во низата успеа да привлече огромно внимание.

Сексипилната на Бредли Купер позираше топлес, а нејзината досега необјавена фотографија ги остави мажите без здив.

Погледнете:

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа