Една од најзгодните жени во Србија, манекенката Јована Швоња, го привлече вниманието на социјалните мрежи со провокативна фото сесија.

Убавицата од Нови Сад која е во брак со фудбалерот на Лацио, Филип Ѓорѓевиќ има линија која многумина би посакале да ја поседуваат.

Таа на Инстаграм објави серија фотографии во бикини. Јована изгледа совршено, а во прв план е секако нејзиниот задник.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа