Поранешната српска снаа Адриана Лима пред неколку дена од Црна Гора отпатува во Турција кај новото момче Метин Хара.

Дека двојката се забавува сведочат и овие папарацо фотографии од јахта кои се појавија на социјалните мрежи. Тие се разладуваат, бакнуваат, ручаат, разменуваат страсти… а турските папараци тоа добро го документираа.

На Метин секако му завидува добар дел од машката популација, а веројатно ниту на Марко Јариќ и нема да му биде така сеедно, сепак некогаш му беше сопруга.

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа