Мараја Кери (48) низ фотографии сакаше на своите фанови да им покаже дека малите ајкули не се опасни.

Обожавателите сепак не обратиле внимание на нејзината пораката за ајкулите туку на костимот за нуркање кој не можеше да се закопча до крај и градите на Кери излегуваат од него.

maraja01

maraja01

maraja01

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа