Раскошната старлетата Деми Роуз е позната по својот атрактивен стил на облекување или подобро кажано начин на соблекување.

Деми е посебно атрактивна и забележителна кога ќе во танга ќе се појави на базен.

22. годишната реалити ѕвезда во моментов летува на монденската Ибица и предизвикува воздишки каде и да се појави.

Во мало бикини Деми ги покажа своите раскошни атрибути. Бикинито посебно го истакнаа нејзиниот најсилен адут задникот, кој Деми без проблем го покажува.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа