Уште откако се појави на македонската музичка сцена во своите тинејџерски години, поп-пејачката Викторија Лоба, го задржа својот заштитен знак – долгата руса која по која сите ја препознаваат.

По многу години Лоба најпосле реши да направи промена во својот имиџ, а пред да го открие својот нов изглед, таа ги изненади фановите и со разголена фотографија во танга бикини, од кое ја истакна совршената физичка форма и задникот.

A post shared by L О B А (@victorialoba) on

Убавата и шармантна пејачка сега има и пократка коса, односно нова фризура за која добри бројни лајкови и коментари дека промената и прилега одлично.

A post shared by L О B А (@victorialoba) on

Имено, летниот период Лоба се разладува на плажа и максимално го користи периодот за релаксација и опуштање со саканиот.

A post shared by L О B А (@victorialoba) on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа