Најмладата членка на кланот Кардашијан, Џенер, Кајли, го прослави 20. роденден во интимна атмосфера со нејзините најблиски, но затоа пак не ги заборави своите обожаватели кои ги почести со неколку разголени фотографии.

На фотографиите Кајли е во секси долна облека, но остава нешто и на имагинацијата со оглед на тоа дека брадавиците и ѕиркаат од жолтиот градник.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Кајли моментално се забавува со новото момче, раперот Тревис Скот. Сепак, поголема окупација и се парите, со оглед на тоа дека е на добар пат да стане милијардерка. Благодарение на кармините кои ги пушти во продажба пред 18 месеци, заработи 420 милиони долари, додека нејзината останата козметика оваа година и донесе заработка од 386 милиони долари.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа