Емина Јаховиќ деновиве го промовираше спотот за песната „Лимонада“, која заедно ја отпеа со колешката Милица Тодоровиќ.

Емина е активна на Инстаграм, и овојпат објави фотографија поради која нејзините обожаватели останаа подзинати.

Се соблече во бикини и направи селфи со кое ја покажа витката линија.

A post shared by @yaemina on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа