Сораја Вукелиќ е лудо заљубена во момчето Марко со кое е во врска веќе 6 месеци.

Нејзиното момче денеска слави роденден, па по тој повод старлетата прв пат јавно го покажа и му го честиташе неговиот ден.

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Тоа го направи на Инстаграм, каде ги изненади сите со својот потег.

soraja-561x1024

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа