Откако вчера беше во центарот на секс скандал и семејно насилство од страна на нејзниот екс сопруг Стефан Белафонте, Мел Би за прв пат се појави на црвениот тепих.

Спајсицата се појави пред почетокот на најновата епизода на талент шоуто „America’s Got Talent“.

За оваа прилика Мел Би буквално од глава до пети беше облечена проѕирен комбинезон со светки, кој ги крие нејзините интимни делови.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа