Реалити ѕвездата нема проблем со покажување на своето разголено тело но не во ваков непланиран случај.

Имено, ветерот и направи проблеми на Кајли Џенер кога успеа да го поткрене нејзиното фустанче одејќи на ручек во Лос Анџелес.

За жал овој пат ветерот откри повеќе од очекуваното, па го покажа „спенксот“ на Кајли, но и целулитот на нозете и задникот.

Кајли набрзина го спушти фустанчето, но беше предоцна - папараците веќе ги направија фотографиите.

kejli1601

kejli1601

kejli1601

kejli1601

kejli1601

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа