Николина Пишек која неодамна наполни 41. година со својата најнова фотографија на Instagram покажа дека е задоволна со своето тело.

Таа на споменатата социјална мрежа објави фотографија во костим за капење, на која ништо не поправала со Фотошоп.

Водителката решила стомакот на фотографијата да не го „обработи“, туку да покаже како навистина изгледа.

Тоа навистина ги воодушеви жените, кои и порачаа дека изгледа феноменално.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа