Познатата бринета, манекенката и актерка Емили Ратајковски (26) постојано сака да го експонира своето тело на социјалните мрежи.  А сега таа направила и чекор повеќе, токму со новoто видео со коешто предизвика вистинска бура на интернет мрежата.

Имено, Емили Ратајковски неодамна направи видео запис за магазинот Love, и тоа во секси долна облека со розова чипка. А за сето тоа да биде уште поинтересно, таа позира на маса за ручање и тоа помеѓу шпагети и месо.

Емили навистина изгледа заносно додека заводливо грицка од храната. И како и вообичаено, во прв план се нејзиното деколте и извајаните стомачни мускули. Природно, со овој видео запис убавата манекенка излуде многумина, па за многу кус временски период овој видео запис бил погледнат и повеќе од два милиони пати.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

А за уште повеќе да ги раздвижи страстите, Емили остатокот од храната го лиже од своите прсти. Но, многу нејзини обожаватели останале без текст на ваквата глетка, и некои просто не можеле да поверуваат дека манекенката решила да позира на ваков начин, сметајќи го тоа за апсолутно непривлечно па дури и одбивно.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа