Популарната српска пејачка Анабела Атијас неодамна беше гостинка во Македонија, а на нејзиниот настап не пропушти да присуствува и нашиот пејач Адам Лабунски, кој се фотографираше со неа.

Тој фотографијата ја сподели на својот Instagram профил.

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on

A post shared by Anabela Atijas (@anabelci) on

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа