Клое Кардашијан го очекува своето прво дете со момчето Кристан Томпсон. Откако се појавија вестите за бременоста, реалити ѕвездата постојано е во широки дуксери обидувајќи се да го скрие стомачето.

Но, повеќе не е така. Старлетата го покажа бременото стомаче во својата последна фотосесија.

Реалити ѕвездата позира во кожно фустанче, дел од колекцијата за брендот „Good American“.

kloe-sesija1

kloe-sesija1

kloe-sesija1

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа