Славната убавица повеќе пати истакнала дека не се срами да го покаже своето тело, а со новата фотографија ги остави мажите без здив.

Манекенката Емили Ратајковски често се појавува разголена, а сега позираше топлес во бордо гаќички, додека градите ги прекрива само со рацете.

Фотогрфаијата веќе брои преку милион лајкови, бидејќи познатата манекенка заигра на картата на својот сексапил.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа