Со распуштена журка во Лос Анџелес американската глумица и модел, Бела Торн го одбележала својот 20.ти роденден. Во потполно нејзин стил, доста смело и слободно била фатена во "жешки" акции со youtube ѕвездата Тана Монгеа.

За нејзиниот роденден Бела се одлучила да стане русокоса, да не носи долна облека и да направи што полуда забава. Очигледно младата глумица е пресреќна што веќе не е тинејџерка. Исто така, таа признала дека е бисексуалка, а нејзиниот избор за партнерка е youtube ѕвездата Тана Монгеа.

Инаку, Бела е меѓу 10 најпопуларни  актерки на социјалните мрежи, така што на нејзините експлицитни фотографии на Инстаграм не треба да им се чудите.

A post shared by tanamongeau (@tanamongeau) on

A post shared by tanamongeau (@tanamongeau) on

A post shared by tanamongeau (@tanamongeau) on

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа