Јелена Розга неколку години беше во врска со Стјепан Хаусер, но оваа недела одекна веста дека парот се разделил.

Иако се шпекулира дека пејачката има нов дечко, очигледно и музичарот не чекаше многу па си фати нова девојка.

Станува збор за Лола Астанова која е пијанистка која е потекнува од Русија, но со години живее во Америка.

A post shared by Lola Astanova (@lolaastanova) on

Освен со својот талент, таа може да се пофали и со убавината која ја направи Инстаграм ѕвезда. Лола често ја споредуваат со Ким Кардашијан, а таа постојано објавува видеа во провокативни изданија додека свири пијано.

A post shared by Lola Astanova (@lolaastanova) on

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа