Сексипилната Злата Аранѓеловиќ, најмалата ќерка на Зорица Брунцлик, на својот Инстаграм профил поставила најпровокативна фотографија до сега, која и тоа како привлекла внимание.

Taa позирала во мокра маичка, а во прв план се нејзините извајани стомачни.

На фотографијата се забележуваат и нејзините тетоважи, додека во уста има цигара, а коментарите од посилниот пол само се нижат.

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа