Иако многумина се надеваа дека Бред Пит и Анџелина Џоли ќе ги решат проблемите и нема да се разведат, сепак, се чини дека актерот продолжил понатаму. со животот.

Тој, според американските медиуми, веќе има нова љубов, - 30. години помладата актерка Ела Парнел.

Ела многу потсетува на Анџелина, толку многу што во филмот „Малефисант“ го глумеше ликот на Анџелина во помлади години. Ела ќе глуми и во новата серија на Бред, а според близок пријател на Анџелина, таа е бесна што Бред инсистирал младата Ела да глуми со него.

7

Од друга страна, 21-годишната Ела е пресреќна од вниманието што го добива од познатиот актер и признава дека отсекогаш била по малку заљубена во него.

77

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа