Романската актерка и манекенка Мадалина Генеа поради своите фотографии на Инстаграм, често ја нарекуваат една од најубавите жени во Европа.

Мадалина е позната по својата совршена убавина, но со своето појавување на црвениот тепих, таа докажала дека фотографиите на социјалните мрежи честопати лажат.

Ја споредуваат со Софија Лорен поради заносните облини, но облечена во истиот фустан на Инстаграм и на црвениот тепих, Генеа изгледа како две различни личности.

dislajk02

Фотографиите се направени во текот на доделување на наградите Афродита 2017, а обожавателите се разочарани што Мадалина во реалноста не изгледа како личноста која се претставува на Инстаграм.

dislajk02

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа