Адријана Лима направи неколку нови фотографии на кои изгледа подобро од било кога, а поради еден детал ја доведоа во врска со поранешниот маж, Марко Јариќ.

Имено, Лима во едиторјал за еден шпански магазин претставена е како вдовица, а имаше и такви кои коментираа дека тоа е поради фактот што дефинитивно ставила точка на врската со Марко Јариќ.

 

Имало и такви кои на Лима и нуделе брак, но и такви кои рекле дека ништо поубаво немаат видено.

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа