Убавата манекенка Катарина Ивановска се породи пред шест месеци, а на свет го донесе синот Вања. Неколку недели по породувањето моделот почна со вежбање со цел побрзо да се врати во форма.

Kate.12

Очигледно е дека напорното работење во фитнес сала и трчањето на Катерина се исплатеше, бидејќи во бикини изгледа одлично.

Таа објави фотографија од одморот во Грција каде моментално одмара со синот Вања и момчето.

Кики не остава без зборови!

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа