Свршеницата на принцот Хари, Меган Маркл стана топ тема во медиумите откако освен на Јутјуб осамна и на страница за возрасни.

Бидејќи е актерка, веќе се пронајдени најжешките секс сцени од серијата „Suits“ во која таа изграше една од главните женски улоги.

Меган секако не може да ја избрише својата кариера, но британската јавност не е рамнодушна кога е во прашање минатото на идната принцеза.

И забележуваат што е разведена, а поради тоа кралицата најверојатно нема ни да дојде на венчавката во мај.

Секс снимката веќе е прегледана повеќе од 200 илјади прегледи, но многу набрзо е отстранета од интернет каналот Јутјуб, но, затоа се уште има некои секси сцени од серијата останати на каналот.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа