Рада Манојловиќ тргна во похот на музичката сцена, зошто по песната „Пола два“ која неодамна ја промовираше, пејачката уште денес 5-ти декември, таа има нова песна.

Станува збор за дуетот со диџеј Шоне под насловот „Два промила“, која изобилува со секси сцени и речиси голата Рада.

Токму на тоа снимање настанаа и некои жешки фотографии на кои таа е во костим за капење, па среде декември изгледа како одличен лек за студените денови и ниските температури.

На една од фотографиите мажите не може да го задржат погледот кај меѓуножјето на Рада од тесниот костим.

@dj_shone #dvapromila

A post shared by Radmila Rada Manojlovic (@radamanojlovic) on

Претходно од оваа категорија:

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа