Селена Гомез престојува во Лондон каде се појави на црвениот тепих на Модните награди.

Но, пред големиот настап пејачката беше забележана во престолнината на Британија во пет различни модни комбинации.

Селена е вистински моден камелеон, па ја видовме во четири различни фустани секој посебен на свој начин.

Сепак она што привлече најмногу внимание беше нејзиното прво појавување. Таму носеше здолниште и ролка, а изгледот го надополни со трендовско палто. Но, пејачката заборави да облече градник, па ги покажа градите.

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа