Најновата фотосесија на Бланка Бланко предизвикале бурни реакции на социјалните мрежи со оглед на тоа дека актерката се фотографирала гола на плажа.

Американската актерка и манекенка, 36-годишната Бланка Бланко, ги израдувала своите фанови на социјалните мрежи со разголени фотографии и им покажала во какво издание ќе ги дочека претстојните празници - пишува Дејли Маил.

Бланка се соблекла целосно гола на плажа, на градите ставила машнички и се накитила со новогодишни украси.

Најинтимниот дел го покрила со голема црвена машна и неколку лампиони. А кога се свртела, настанал вистински мелем за очи.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа