Една од најжешките хрватски пејачки, атрактивната Лидија Бачиќ, со нова провокација ги шокираше своите фанови.

Имено, раскошната пејачка го искористи својот атрактивен изглед за самопромоција при снимањето фотосесија за еден календар.

Таа објави фотографија од снимањето на календарот за 2018 година, на која додека ја шминкаат таа е седната во „незгодна“ поза, па така расчекорена го сервираше меѓуножјето на објективите, а потоа преку својот Инстаграм профил на своите следбеници.

Screenshot 30-2

Фотографијата која отрки повеќе отколку што требаше ја остана дилемата - Дали расчекорената пејачка под хулахопките носи или не носи гаќички?

#planetlille #istasiglas

A post shared by LIDIJA BAČIĆ LILL (@lidijabacic_lile) on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа