Италијанската манекенка е голем фан на Интер па им вети на играчите дека ќе им игра стриптиз ако бидат прваци на Италија.

Сабрина Хамами, која често позира со знаците на миланскиот клуб, им вети на Перишиќ, Брозовиќ и останата екипа дека ќе им се соблече гола. Сметаме дека тоа би било преубаво изненадување за сите.

За подигнувањето на моралот на својот омилен клуб, таа сними и видео кое можете да го погледнете во продолжение.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа