Сексипилната Хелена Топаловиќ, попозната како ќерката на пејачот Топалко очигледно нема проблеми со студот и речиси полугола испозира и направи неколку секси фотографии за нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Овој пат таа отиде во дискотека во фустанче со сосема гол грб, под кое сè се наѕираше, па беше повеќе од очигледно дека девојката е излезена без градник. Во раце ја држеше својата бубнда, но не сакаше да се слика во неа. А имаше и зошто…

helena3-830x0

Кога Хелена се сврте, призорот ги збудале мажите… Она што тие најмногу го коментираа, беше нејзиниот голем секси задник. 

helena1-830x0-1

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа