Некогашната Плејбој зајачица Памела Андерсон е уште еден доказ дека годините се само бројка, а сексапилот и убавината остануваат.

Таа во комбинација со познатиот бренд за долна облека, Коко де Мер ги истакна нејзините облини.

Цената на оваа облека се движи од 35 до 225 британски фунти, а секое парче од оваа долна облека има интересно име како Seductress, Femme, Ladysmith и Pamela’s Secret Weapons.

Претходно од оваа категорија:

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа