Цеца ги изненади фановите на Инстаграм со својата нова објава. Фолкерката сподели фотографија на која позира качена на маса.

Таа носи панталони, обична маичка и „маскирна“ јакна по која девојките полудеа.

Но, сеуште сите се прашуваат зошто за оваа фотографија се качи да позира на маса.

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа