Сексипилната ѕвезда на „Гранд“, Александра Младеновиќ, драстично го промени нејзиниот физички изглед, стави силикони, па сега истите и одлучи да ги покаже пред фановите… и тоа без цензура.

Оваа млада и атрактивна пејачка која доаѓа од родното село на Цеца, Житораѓа, најпрвин се фотографираше во елегантен фустан кој открива доволно за да се стекне впечеток дека Младеновиќ под него не носи гаќички.

aleksandra-seksi01

Потоа следуваше професионална фотосесија со фотографот Душан Петровиќ, кој одлучи Александра да ја прикажев во сосема поинакво, уште попровокативно светло. Taка пејачката за првпат објави фотографија која покажува дека носењето градник за неа е беспредметно…

aleksandra-seksi02

aleksandra-seksi03

…за на крај да следува уште една, уште попровокативна фотографија, на која пејачката голите гради ги прекрива само со по некој прамен од својата долга коса.

aleksandra-seksi04

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа