Парот е виден на плажите во Мајами, па по се изгледа Суарез одлично си поминува на одморот.

Марио Суарез, поранешниот фудбалер на Атлетико Мадрид и Фиорентина, денес член на кинескиот Гуангжу, паузата во кинеското првенство ја искористи за одмор во Мајами со девојката Малена Коста.

Суарез ужива со Малена, а дамата во црвено беше и тоа како привлечна за папараците, кои ја „фатија“ во неколку интересни ситуации.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа