Иако новогодишното одбројување на Love Advent заврши, сепак тие не се откажуваат од секси едиторијалите поврзани со овој календар.

Имено, на плејадата убавици кои се покажаа во најдобро светло за потребите на календарот од списанието LOVE се приклучи и жешката Систин Сталоне, ќерка на славниот актер Силвестер Сталоне.

19. годишната Систин покажа одлично одржано тело и стегнато газе позирајќи за 5 јануарски ден од календарското одбројување на Love Advent.

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа