51. годишната актерка Хали Бери одсекогаш изгледала одлично, но се создава впечаток дека таа како што старее е се поубава.

Иако Хали никогаш немала проблеми со вишокот килограми и со децении има иста линија, сепак успева да ги изненади сите кога ќе се разголи.

Така беше и овој пат кога ја објави сликата во минијатурно бикини и порача „2018 доаѓам по тебе“.

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа