Австралиската манекенка и дизајнерка Имоген покажа како изгледа кога не може да се одлучи што да облече за излегување.

Имоген Антнони на Инстаграм објави видео во кое се соблекува на скалите во нејзиниот дом. А откако ќе се соблече, се враќа по скали за да обожавателите ја видат нејзината форма. Таа на видеото доби бројни коментари и лајкови.

A post shared by (@imogen_anthony) on

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа