Славниот модел и порно актерка Оливија Нова починала на 20 години. Смртта на моделот и порно актерката ги шокирала и самите агенти кои биле задолжени за нејзината кариера.

Со манекенство се занимавала од својата 12-та година, а во 2017-тата година почнала да снима порно филмови. Пред само неколку дена им се обратила на своите фанови на Твитер и споделила неочекувана порака. Била тажна што сама го минува големиот празник.

- Сама за празниците. На своите фанови им праќам празничен поздрав - напишала таа.

Ова е четврта смрт на порно актерка во последните неколку месеци. Шајла Стајлз починала на 35 години, Август Ејмс на 23 години се обесила на почетокот на декември, а две седмици подоцна настрадала и 31-годишната Јуризан Белтран.

olivija01

Причината за смртта на Оливија не е позната.

 

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа