Станува збор за поранешната манекенка на Викторија Сикрет, Роси Хантингтон – Витлеј која своето прво дете, Џек Оскар го донесе на свет пред само 6 месеци, а веќе денес има совршено тело.

30 годишната убавица се пофали на Инстаграм, каде што ја пратат милион обожаватели, а на сметката изгледа добила и многу комплименти.

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

Роси со синот и вереникот Џејсон Статом, побегна во топлиот Мајами, а веруваме дека нејзиниот сопруг и фитнес зависник е заслужен за нејзиното враќање во форма.

A post shared by Jason Statham (@jasonstatham) on

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа