Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Маруан Фелаини, иако не игра на очекуваното ниво во својот клуб сепак доминира надвор од терените со својата нова девојка, Плејбој моделот Викторија Боња.

Како што пренесуваат англиските медиуми Фелаини од неодамна запловил во љубовна врска со секси Русинката.

Викторија е модел, ТВ водител и актерка. Меѓутоа, она што е исклучително интересно за неа е што минатата година беше уапсена под сомнение дека е КГБ агент.

Имено, таа минатата година беше приведена на аеродромот во Лос Анџелес па мораше да оди на информативен разговор во американската полиција.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа