Минатата година Кели Рорбах таа се прослави со улогата на CJ Parker во “Beach Rescuers”, а денес наследничката на Памела Андерсон одлучи да се посвети на не толку активна дејност и да се занимава со медитација и јога на плажа на Хаваите.

Списанието The Sports Illustrated Кели Рорбах ја нарече „откритие на годината“. Таа не се двоуми и без срам го соблече горниот дел, очигледно сакајќи да ги собере сончевите зраци и го изложи телото на плажите на Хонолулу.

spasuvacka1

spasuvacka1

spasuvacka1

spasuvacka1

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа