Американската водителка Џулијана Ранчиќ се појави во провокативна комбинација на 60-то доделување на Греми наградите.

Се навикнавме на црвен тепих да гледаме голотија, но ова од неа не се очекуваше. Водителката Џулијана Ранчиќ ги изненадите сите со сексапилниот фустан, а под него немаше апсолутно ништо. Сите очи беа вперени во телото од водителката.

Поради длабкоите цепови на фустанот, Џулијана повеќе откри, отколку што покри, но тоа воопшто не ја потреси. Џулијана гордо позираше на фотографиите, а блицови „летаа“ од сите страни.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа