Една од најпопуларните пејачки на Балканот, Јелена Розга, вешто покажува дека освен со добриот вокал може да се пофали и со нешто друго.

Таа гордо го покажува своето тело и покрај своите 40. години. По раскинувањето со Стјепан Хаусер, стана една од најпосакуваните жени, а бројот на нејзините обожаватели на Инстаграм секојдневно расте.

Розга ги почасти своите фанови на Инстаграм со снимка во проѕирен чипкаст фустан, а во прв план е нејзиниот задник. По објавувањето на снимката нејзините фанови не штедеа на комплименти.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа