Ким целосно ги покажа градите, а интимните делови ги покри со минијатурна танга.

Славната старлета им подари на своите фанови неколку фотографии на кој позира гола само во танга.

 

На една фотографија позира во гаќи и во понуда и целосно ги покажува своите гради, а на другите фотографии позира на кревет и пред огледало, а во нејзин прв план е нејзиниот сочен задник.

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа