45. годишната холивудска ѕвезда Камерон Дијаз конечно е во благословена состојба - јавија светските медиуми.

Иако години наназад изјавуваше дека не сака да се оствари во улога на мајка, за што беше критикувана и осудувана, Камерон Дијаз по се изгледа дека оваа година ќе добие бебе со својот сопруг, Бенџи Маден.

Парот се венчаше во јуни 2015. година, а Камерон низ улиците на Лос Анџелес (ЛА) денес го покажа трудничкиот стомак.

kameron2774

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа