Адријана Лима и Метин Хара, најновото момче со кое е веќе 8 месеци, се фатени од папараците во Мајами.

majami01

Имено Адријана и турскиот писател Метин делуваа заљубено на лежерната прошетка низ Мајами.

Прекрасниот модел носеше кратко мини фустанче со цветни мотиви, додека Метин беше облечен во темна кежуал варијанта.

majami02

majami02

majami02

majami02

majami02

majami02

majami02

majami02

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа