Српската манекенка Бојана Крсмановиќ важи за една од најубавите Србинки, а со новите фотографии тоа и го докажа. Бојана е зашититно лице на еден бренд, за кој сними низа провокативни фотографии кои го забрзуваат дишењето.

Таа позираше во чипкаста долна облека и го покажа целиот свој сексапил.

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

A post shared by Bojana Krsmanovic (@bokicaboba) on

anaNikolic

misoKovac

banerIscelitelMilenium

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа