Британската актерка Елизабет Харли објави нови секси фотографии никого не оставаат рамнодушни.

Таа без никакви проблеми успева од почетокот и од почеток да привлече големо внимание со своите секси фотографии.

Елизабет прво направила жешко селфи во бањата, на кое со проѕирна наметка позирала без градник. А потоа подготвила специјална честитка за Денот на вљубените.

Своето тело го покажала во црвено бикини, и уследила лавина од брачни понуди во коментарите.

marijaSerif

ZK

  • 30 дена
  • 7 дена
  • 24 часа